Kabinet k psacímu stolu

Kód: OFC71X
Značka: Vasagle
2 692 Kč 2 225 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

Odkládací kabinet k psacímu stolu je tvořen kovovou konstrukcí, odkládací plochou a vnítřní uzavřenou plochou pro uložení potřebných věcí.

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Seznamte se s touto kartotékou v industriálním stylu. Možná vás jedinečná kombinace rustikálně hnědé dřevotřískové desky a černého ocelového rámu inspiruje k tomu, abyste při práci byli vynalézavější.

Kvalitní dřevotříska a ocelový rám tvoří stabilní, pevnou a odolnou kancelářskou skříň, která si zaslouží trvalou pracovní smlouvu.

Poznámkové bloky v otevřené přihrádce, pera v horní zásuvce a zavěšené složky na spisy ve spodní zásuvce ... zachovat vše v této skříni na spisy o rozměrech 41 x 45 x 66 cm - co takhle zobrazit nějaké ozdoby nahoře?

Tato skříňka je vybavena čtyřmi otočnými kolečky o 360 °, z nichž 2 mají brzdy, které ji udržují na místě. Díky tomu se mobilní skříňka může stejně jako dobrý zaměstnanec dokonale přizpůsobit různým situacím.

Kancelářská práce je obvykle dost tvrdá. Proto je tato úložná skříň vybavena snadno sledovatelnými ilustrovanými pokyny a očíslovanými částmi pro snadnou montáž bez bolesti hlavy

 
 

Barva: Rustikální hnědá, černá
Materiál: dřevotříska, ocel
Velikost produktu: 41 x 45 x 66 cm (D x Š x V)
Hmotnost produktu: 21 kg
Max. Statická nosnost: 50 kg


Obsah balení:

1 x mobilní kartotéka
1 x sada příslušenství
1 x pokyny 

Z bezpečnostních důvodů nesmí děti na výrobek šplhat nebo si hrát.
Maximální statická nosnost tohoto produktu je 50 kg. Nepřekračujte prosím hmotnostní limit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Skříně, kontejnery a kartotéky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 41 x 45 x 66 cm
Materiál: Práškově stříkaná kovová trubka, dřevotřísková deska
Nosnost police: 21 kg
Hmotnost: 50 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.