Klasické fotorámečky

Každý z nás má doma určitě nějaké fotografie. Pro ně lze využít klasické fotorámečky z naší nabídky. Tyto fotorámečky představují dokonalé doplňky každého prostoru. Můžete si objednat jednotlivé fotorámečky nebo rovnou celou sadu, v níž naleznete různé velikosti. Díky fotorámečku si můžete vystavit svoje vzpomínky ve formě fotografií a budete je mít stále na očích. Klasické fotorámečky ochrání fotografie proti poškození. Vzhledem k tomu, že mají fotorámečky různou velikost, snadno vyberete takový, který se bude pro vaše fotografie hodit nejlépe. Velmi oblíbenou variantu představují fotorámečky vytvářející koláž. Do nich můžete umístit více fotografií naráz.

Třeba jako dárek můžete objednat dva otočné fotorámečky, do kterých můžete umístit fotografie pořízené na výšku i šířku. Oba jsou opatřené kovovými stojany, které je dostatečně podepřou. Rámečky jsou také opatřené otvory, které je umožňují pověsit na stěnu.

Nejprodávanější

3D Box Fotorámeček s provázkem a mini kolíčky
Fotorámeček s provázkem na kolíčky
7 - 10 dní (>3 ks)
RPF007W01
 
747 Kč
2 položek celkem

Cena

7461076
17461076

Značky

Položek k zobrazení: 2
bílá police LWS46WT
3D Box Fotorámeček s provázkem a mini kolíčky
747 Kč
RPF007W01

Klasické fotorámečky jsou nejoblíbenější způsob, jak si uchovat vzpomínky na krásné okamžiky. Ať už se jedná o rodinnou dovolenou, svatební fotky nebo zábavné snímky s přáteli, naše klasické fotorámečky jsou tou správnou volbou.

Naše fotorámečky jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, které je nejen odolné, ale také krásně vypadá. Jsou k dispozici v různých velikostech a designech, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašim potřebám.

Využijte našich klasických fotorámečků na zeď k vytvoření vlastní galerie vzpomínek, která bude ozdobou vašeho domova. Jednoduše je pověste na stěnu, kde se stanou nejen krásnou dekorací, ale také vám připomenou nezapomenutelné okamžiky z vašeho života.

Nabízíme širokou škálu klasických fotorámečků v různých barvách a velikostech, takže si můžete vybrat ten nejlepší pro vás. Objednejte si nyní a uchovejte své nejcennější vzpomínky v krásném stylu!