Stojany na víno

Stojany na víno využijete nejen při jeho prodeji, ale i pro jeho uskladnění. V naší nabídce naleznete stojany na víno opatřené navíc držáky sklenic. Unikátní je spojovací systém a příjemný je i ověřený design. Stojan na víno může být umístěný v kuchyni nebo v obývacím pokoji. Dokonale nahradí klasickou vinotéku. Nabízíme stojany na víno pro různý počet lahví, s dostatkem úložného prostoru. V horní části stojanu je police, na kterou můžete odkládat skleničky nebo otevřenou lahev s vínem.

Nejprodávanější

Bambusová vinotéka
Bambusová vinotéka
7 - 10 dní (>3 ks)
1715
 
738 Kč
2 položek celkem

Cena

7382057
17382057

Značky

Položek k zobrazení: 2
Bambusová vinotéka
Bambusová vinotéka
7 - 10 dní (>3 ks)
738 Kč
1715
Stojan na víno Vasagle, 20 lahví s držákem na sklenice
2 057 Kč
LWR020B01

Chcete-li dokonalý zážitek z pití vína, musíte mít kvalitní a praktický stojan na víno. S našimi stojany na víno budete mít všechna svá oblíbená vína na jednom místě a budete moci uspořádat elegantní večírek nebo si jednoduše vychutnat sklenku vína po náročném dni.

Naše stojany na víno jsou vyrobeny z nejlepších materiálů, aby vám poskytly trvanlivost a spolehlivost, kterou potřebujete. Nabízíme mnoho různých stylů a designů, které dokonale zapadnou do vaší domácnosti. Od moderních a minimalistických stojanů až po rustikální a tradiční stojany - máme je všechny.

Všechny naše stojany na víno jsou navrženy tak, aby chránily lahve před výkyvy teploty a vibracemi, které mohou ovlivnit chuť vašeho vína. Navíc jsou snadno přenosné, takže je můžete snadno přemístit kamkoliv v místnosti nebo dokonce přenést do jiné místnosti.

Ať už jste nadšený sommelier nebo jen milovník dobrého vína, naše stojany na víno jsou ideální volbou pro vás. Vyberte si ten nejlepší stojan na víno pro vaši domácnost a připravte se na nezapomenutelné zážitky plné skvělého vína a přátelského spojení s lidmi, které máte rádi.