Stojany na deštníky

Možná si nyní říkáte, že stojany na deštníky jsou zbytečností, bez které obejdete. Kam však dáte mokrý deštník, když se vracíte domů z deštivého počasí? Stojany na deštníky eliminují mokro v chodbě nebo předsíni. Pohodlně do nich umístíte deštník a nemusíte se o nic starat. Také slouží k ukládání suchých deštníků. Máte je tak vždy po ruce a nemusíte je ráno, když pospícháte do práce, hledat nikde ve skříni.

Nejprodávanější

Bílý stojan na deštníky (1)
 
664 Kč
Kovový stojan
Kovový stojan na deštníky
7 - 10 dní (>3 ks)
LUC48B
 
1 208 Kč
2 položek celkem

Cena

6641208
16641208

Značky

Položek k zobrazení: 2
Bílý stojan na deštníky (1)
Akce
664 Kč
LUC49W
Kovový stojan
Kovový stojan na deštníky
7 - 10 dní (>3 ks)
1 208 Kč
LUC48B

Nemáte kam uložit deštníky, když přijdete z deštivého počasí? Máme řešení, a to stojany na deštníky, které jsou vyrobeny z kvalitních a pevných materiálů, jako je nerezová ocel, hliník nebo dřevo, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a odolnost. Díky různým designům a barvám, si každý může vybrat ten, který se nejlépe hodí do jeho interiéru.

S jedním z našich stojanů na deštníky budete mít vždycky svůj deštník na dosah ruky. Navíc pomáhají udržovat váš interiér upravený a čistý, ale také chrání vaší podlahu před vlhkostí a skvrnami. Tyto stojany jsou ideální variantou pro ty, kteří svůj deštník neustále hledají. Od teď budou mít deštníky své místo.