Poštovní schránka nástěnná černá

Kód: GMB020B02
Značka: Vasagle
1 193 Kč 986 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Nástěnná poštovní schránka, zámek s měděným válečkem zámku a otočným krytem, ​​přihrádka na noviny, poštovní schránka Songmics černá, GMB020B02

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Tato poštovní schránka zaujme nejen svým elegantním vzhledem, ale také nabízí Vašim dopisům všestrannou ochranu při čekání na Vaše vyzvednutí.

Čekáte na důležitý dopis? Tři průhledná okénka Vám dají vědět, zda dorazil. Držák jmenovky je také mimořádně praktický.

Tato nástěnná poštovní schránka je ve spodní části vybavena přihrádkou na noviny – lze sem umístit noviny, katalogy a časopisy.

Pro poštovní schránku nemusíte shánět montážní příslušenství. Součástí balení jsou šrouby, hmoždinky a pryžové distanční podložky, abyste schránku mohli snadno připevnit na zeď vedle vašich domovních dveří.

Moderní poštovní schránka s prémiovým zámkem a vysoce kvalitními klíči se těší, až Vám bude sloužit. Dopřejte svým dopisům a novinám bezpečné místo pro uložení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahrada
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
‎Rozměry: 30,5 x 9,5 x 33,3 cm
Barva: černá
Materiál: kov
Hmotnost: 1,6 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.