Multifunkční žebřík 350 cm

Kód: GLT36M
Značka: Vasagle
3 888 Kč 3 213 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

SONGMICS žebřík, víceúčelový žebřík 3,5 m, štafle, hliníkový žebřík, žebřík pro domácnost, do 150 kg, 12 stupňů se 2 lešenářskými deskami, odpovídá EN 131, stříbrná GLT36M

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Žebřík, pomůcka: Máte pocit, že se natahujete ke hvězdám, když malujete stěny nebo stavíte pohádková světla? Je čas najít lepší hliníkový žebřík. Pomůže vám snadno zvládnout domácí práce.
Díky vysoce kvalitnímu leteckému hliníku jsou tyto žebříky pro domácnost pevné a odolné. Splňuje požadavky EN 131; nosnost do 150 kg
Flexibilita s bezpečností: vyztuženo velkými spoji, každý o průměru 10 cm a zajištěno bezpečnostními zámky, tvar žebříku lze bezpečně měnit - lešení, opěrný žebřík, vztyčovací žebřík ve tvaru A atd.
Spolehlivá stabilita: Už žádné houpání vysoko po vratkém žebříku. Díky širokým opěrným nožičkám na obou stranách, včetně protiskluzového pogumování a žebrování na schůdcích, tento žebřík při používání neklouže.
Co získáte: Stabilní a robustní víceúčelový žebřík, 2 přídavné kovové desky jako stabilní a protiskluzová pracovní plošina. Se skládacím designem pro úsporu místa, když se zrovna žebřík nepoužívá.

- Rozměry ve složeném stavu: 97 x 39 x 25,5 cm (Š x V x H)
- Rozměry v rozloženém stavu: 79,5 x 6 x 350 cm (Š x V x H)
- Výška jako dvojitý žebřík: 175 cm
- Světlá výška pracovní plošiny: 94 cm
- Plocha pro stání pracovní plošiny: 143 x 30 cm
- Šířka příčky: 30 cm
- Průřez nosníku: 6 x 2,5 cm
- Část příčky: 3 x 3 cm
- Rozteč příček: 28 cm
- Hmotnost: 18 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahrada
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
‎Rozměry: 104.5×37.5×29 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.