Domek pro berušky a včelky

Kód: LBT4
563 Kč 465 Kč bez DPH
Skladem - ihned k odeslání (3 ks)
Můžeme doručit do:
28.3.2023
Možnosti doručení

Originální domek pro rozmnožování i zimní úkryt berušek (slunéček) a včelek samotářek.

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Naše nová Beruška je navržena jako bezpečné útočiště pro užitečný hmyz. Povzbuzením přirozených predátorů do vaší zahrady se můžete vyhnout používání zahradní chemie a být ohleduplní k přírodě.

Odklápěcí střecha se otevírá jednoduše, takže si můžete představit své vlastní přírodní materiály, řízky z růží, větvičky, kůru a slámu a zlepšit tak chráněné prostředí.

Domek je také navržen tak, aby přijímal živé berušky, které si lze objednat online od specializovaných dodavatelů - můžete berušky zavést do lóže, odkud se budou odvážit žrát zahradní škůdce, jako jsou mšice, šupinatý hmyz a roztoči. Vaše zahradní pomocníci mohou být viděni přes plexi boční okno.

 

Fakta o berušce

Slunéčko sedmitečné dokáže sežrat denně až 50 mšic.
Umístěte svůj Ladybird Lodge blízko přirozeného zdroje potravy, jako jsou otravné mšice.
Chata beruška je vyrobena z ekologicky udržitelného dřeva s certifikací FSC. Spodní komora je vybavena útulnými bambusovými trubicemi pro přezimování slunéček, čejek a bezobratlých. Dřevěná přední římsa má navíc vyvrtané otvory pro hnízdění včel samotářských, které jsou dalším velkým přítelem zahradníka, který provádí spoustu opylování rostlin a květin.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zahrada
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 615g
Rozměry: 260 x 120 x 150 mm
Materiál: Dřevo FSC, bambusové trubky, pant z nerezové oceli
Barva: Přírodní dřevo, červená, černá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Wildlife World se sídlem v Chavenage na předměstí Tetbury v hrabství Gloucestershire je předním britským návrhářem a výrobcem produktů pro zahradu šetrných k přírodě. Naše úsilí vytvořit inovativní a hodnotná hnízdní stanoviště a krmítka pro ptáky, savce, obojživelníky a hmyz jsou přínosem pro volně žijící zvířata v celé Evropě. A naše oddanost originálním vlastnostem produktu nám získala záviděníhodnou pověst jako lídra v designu i výrobě.