Vysoký noční stolek s jednou zásuvkou a 2 policemi

Kód: LET502B01
Značka: Vasagle
1 700 Kč 1 405 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Specifikace: - Barva: Rustikálně hnědá, Černá - Materiál: Dřevotříska, Ocel - Velikost produktu: 35 x 35 x 70 cm (D x Š x V) - Hmotnost produktu: 9,9 kg - Max. Statická nosnost desky stolu: 20 kg - Max. Statická nosnost zásuvky: 5 kg - Max. Statická nosnost na úložnou polici: 10 kg - Max. Statická nosnost Celková: 40 kg Obsah balení: - 1 x Noční stolek - 1 x Montážní sada - 1 x Sada proti převrhnutí - 1 x Návod (EN, IT, DE, FR, ES) Poznámky: - Dětem není dovoleno lézt na výrobku nebo si s ním hrajte z bezpečnostních důvodů. - Pro bezpečnost připevněte produkt ke stěně pomocí přiložené sady proti převrácení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stoly a stolky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 35x35x70 cm
Materiál: dřevotříska, ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.