Vysoký jídelní stůl s pevným ocelovým rámem

Kód: LBT25X
Značka: Vasagle
2 154 Kč 1 780 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
23.6.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Detaily produktu: Barva: Vintage Brown-Black Materiál: Chipboard, ocel Velikost: 60 x 60 x 92 cm (l x w x h) Hmotnost: 10 kg Max. Statická zatížení: 100 kg Rozsah dodání: 1 x tabulka tyče 1 x příslušenství 1 x Anti-Tipper 1 * Instrukce Vasagle Poznámky: Z bezpečnostních důvodů nesmějí děti s produktem stoupat ani hrát. Opravte tento produkt na zeď s přiloženým protikladem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stoly a stolky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 60x60x90 cm
Materiál: Dřevotříska,ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.