Multifunkční skládací stolek na notebook

Kód: LLD01N
Značka: Vasagle
1 217 Kč 1 006 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

Songmics LLD01N výškově nastavitelný stolek na notebook se zásuvkou, skládací bambusový stolek na notebook, noční stolek na čtení nebo snídani, kreslící stůl a jídelní stůl na postel, 55 x (21-29) x 35 cm (š x v x h), přírodní

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Vyrobeno z udržitelné a ekologické suroviny - bambusu, který se vyznačuje svou pevností, odolností, jednoduchou krásou a snadným čištěním. Použitý bambus je vědomě získáván z udržitelného zdroje, a proto je šetrný k životnímu prostředí. S její barvou se cítíte blíže přírodě. Navíc přirozený vzhled krásného zrna zajišťuje značně rustikální atmosféru.
Deska stolu je extra tlustá a plochá ve srovnání se starým modelem - design je vylepšen, takže se deska stolu nekroutí. Ať už pro surfování po internetu, psaní nebo čtení tlustých knih v posteli, nebo jako jídelní stůl na gauči, je ideální pro cokoli.
Nohy lze zafixovat na místě, a to jak ve složeném, tak v rozloženém stavu. Díky 2 namontovaným montážním deskám a otvorům za deskou stolu je problém s upevněním vyřešen ze starého modelu, nohy se při posunutí nesbortí.
Jednotlivé detaily jsou důmyslně řešeny - hrany desky stolu a rohy "slip stopper" jsou zaoblené. Deska stolu je nastavitelná v 5 náklonech, což odpovídá různým požadavkům na úhel. Deska stolu a zásuvka jsou vybaveny magnetickou konstrukcí, takže nedochází k jejich nechtěnému rozepnutí. A malá zásuvka je navržena pro uložení USB kabelů, sluchátek a malých per.
Výsuvné nožičky pro nastavení výšky - výšku nohou lze libovolně nastavit, výšku si můžete nastavit individuálně. A značky jsou zabudovány uprostřed nohou, aby pomohly výškovému nastavení na stejné úrovni.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stoly a stolky
Záruka: 2 roky
Celková velikost: 63,5 x 35 x 33,5 cm
Rozměr ve složeném stavu: 55 x 35 x 5,3 cm
Materiál: Přírodní bambus
Hmotnost: 3,3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.