Bambusový stůl na notebook Songmics

Kód: LLD002
Neohodnoceno
Značka: Vasagle
1 220 Kč 1 008 Kč bez DPH
Do 14dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
31.10.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Materiál: 100% bambus Velikost produktu: 55 x (21-29) x 35 cm (Š x V x H) Nastavitelná výška stolu: cca. 21 - 29 cm Vzdálenost mezi nohami stolu v minimální výšce: cca 65 cm Vzdálenost mezi nohami stolu v maximální výšce: cca 75 cm Šířka sklopné pracovní plochy: 36,5 cm Vnitřní rozměry zásuvky: 11 x 13,5 x 2 cm Ideální vhodná velikost notebooku: 15,6" Rozměry zarážky: 15 x 2 x 0,7 cm Rozměry pravého panelu: 35 x 18,5 cm Čistá hmotnost: 2,5 kg Nosnost: 7,5 kg Obsah balení: - 1 x Stůl na notebook

Doplňkové parametry

Kategorie: Stoly a stolky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 55*35*29 cm
Materiál: Bambus

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.