Stojan na víno Vasagle, 20 lahví s držákem na sklenice

Kód: LWR020B01
Značka: Vasagle
2 559 Kč 2 115 Kč bez DPH
Skladem - ihned k odeslání (3 ks)
Můžeme doručit do:
9.12.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Podrobnosti o produktu: Barva: Vintage Brown/BlackMateriál: Dřevotřísková deska, ocelRozměr: 50 x 32 x 100 cm (D x Š x V). Hmotnost: 10,5 kg. Maximální statická nosnost horní desky: 25 kg. Maximální statická nosnost otevřené přihrádky: 15 kg. Maximální statická nosnost na polici z oceli: 15 kg Obsah krabice: 1 x stojan na víno, 1 x balíček příslušenství, 1 x ochrana proti převrácení, 1 x návod (německy, anglicky, italsky, francouzsky, španělsky) poznámky: Dětem je zakázáno lezení nebo hraní si s výrobkem z bezpečnostních důvodů. Připevněte prosím tento výrobek ke stěně pomocí přiložené ochrany proti převrácení, aby nedošlo k převrácení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Stojany na víno
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 50x32x100cm
Materiál: dřevotříska, ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.