Bílá koupelnová skříňka BBC51WT

Kód: BBC51WT
Značka: Vasagle
2 828 Kč 2 337 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

VASAGLE BBC51WT koupelnová skříňka, 60 x 30 x 80 cm, úložná skříňka se 2 lamelovými dvířky, zásuvka, nastavitelná police, skandinávský styl, matná bílá

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Podrobnosti o produktu: - Barva: Matná bílá - Materiál: MDF třídy E1 (dřevovláknitá deska střední hustoty) - Rozměr: 60 x 30 x 80 cm (D x Š x V) - Hmotnost: 13,1 kg - Max. celková statická zátěž: 15 kg Rozsah dodávky: - 1 x koupelnová skříňka - 1 x antisklopný - 1 x balíček příslušenství - 1 x manuál (DE, EN, FR, ES, IT) Poznámky: - Z bezpečnostních důvodů jsou děti není dovoleno na výrobek lézt nebo si s ním hrát. - Maximální statická nosnost výrobku je 15 kg. Nepřekračujte prosím tuto maximální hmotnost. - Připevněte prosím tento výrobek ke stěně pomocí přiloženého anti-sklopného mechanismu, abyste zajistili bezpečné použití.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spodní skříňky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 60x30x80cm
Materiál: MDF (dřevovláknitá deska střední hustoty)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.