Šedá látková skříň 110 x 175 x 45 cm

Kód: LSF007G
Značka: Vasagle
1 262 Kč 1 043 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Elegantní skládací skříň od Songmics je ideálním řešením pro rychlou a dokonalou objednávku! Skříň se skládá ze stabilního rámu z železné trubky a robustní fleece tkaniny. Nabízí bezprašné a čisté uložení oděvů. Velmi prostorově úsporný, vejde se do každého rohu! Tento textilní záhyb na kolečkách s prodyšnou tkaninou nabízí dostatek prostoru pro vaše oblečení, boty atd. Je extrémně lehký a ideální pro přepravu. Skříňka je nejen praktická pro uložení vašeho oblečení, ale slouží i jako dekorace a tvoří módu a trendy. Poznámky: 1. Výrobek by měl být chráněn před přímým slunečním zářením, jinak se může zkrátit životnost. Skladujte v chladu a suchu, aby se zabránilo plísním. 2. Při připojování železných trubek a plastových spojovacích dílů se prosím vyvarujte násilí, aby železná trubka zatlačila přímo do spojovacího kusu přímo dovnitř, ale pomalu otočte železnou trubku do spojovacího kusu. 3. Ujistěte se, že jsou trubky zasunuty do spojovacího kusu až na konec. Pokud je vstup plastových spojovacích dílů příliš těsný, zkuste se ponořit do teplé vody. 4. Pokud se setkáte s problémy při nastavování, kontaktujte prosím náš zákaznický servis, rádi vám pomůžeme problémy vyřešit nebo vám nabídneme bezplatné náhradní díly. Š x V x H) - Materiál: fleecová tkanina, železná trubka (? 15 mm) - rozměry balení: 90 x 30 x 7 cm - Hmotnost: 4,3 kg dodávky: - 1 x skládací skříňka - 1 x návod (DE, EN , Fr, to, to)

Doplňkové parametry

Kategorie: Šatní skříně
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 110x45x175cm
Materiál: Ocel, Netkaná textilie, Plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.