Úložný regál 180 x 90 x 40 cm nosný

Kód: GLR40SV
Značka: Vasagle
1 659 Kč 1 371 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

Úložný regál 180 x 90 x 40 cm nosný regál max. zatížitelná základovou policí 875 kg s pozinkovaným povrchem zásuvná police GLR40SV, stříbrná, 1 kus

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Robustní ocelová konstrukce: Kovová police je vyrobena z vysoce kvalitní oceli s pozinkovaným povrchem. Vylepšená stabilizace díky zásuvnému systému a křížovým výztuhám. Nosnost: 875 kg, rozměry: 90 x 180 x 40 cm (Š x V x H).
5 úrovní nabízí dostatek úložného prostoru: Police jsou vyrobeny z ekologické MDF desky (třída E1) a pojmou až 175 kg na jednu vrstvu. Každá police 90 x 40 cm.
Snadná montáž: Jednoduchá bezšroubová police, kterou lze postavit bez šroubů. S ochranou proti převrácení pro větší bezpečnost při skladování.
Elegantní design: Nivelety s hladkým povrchem a čistými hranami. Zaoblené hrany zabraňují řezným poraněním. Výška každé police je volně nastavitelná. Úložný regál je dodáván s 8 plastovými nožičkami, které chrání podlahu před poškrábáním.
Snadný a všestranný regálový systém: Tento kovový regál je ideální pro skladovací prostory, sklepy a dílny. Kovový regál lze také přestavět na 2 pracovní stoly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Regály a poličky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 97×45×6.5 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.