Dílenská police 180 x 90 x 40 cm

Kód: GLR040G01
Neohodnoceno
Značka: Vasagle
1 663 Kč 1 374 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Máte ve vaší garáži rozházené zahradní nářadí a různé náčiní? Je pro vás obtížné najít požadované položky? Pak je nejvyšší čas vybavit svou garáž tímto skladovým regálem a ovládnout chaos. Stabilita se zvyšuje pod každou úrovní police. Rám je odolný proti korozi a opotřebení. Uskladnění vydrží až 175 kg. Vzdálenost mezi jednotlivými úrovněmi polic je flexibilně nastavitelná. Police můžete využít i ve dvou částech. Bezpečné používání slibuje přiložená ochrana proti převrácení. Regál je vhodný do sklepa, dílen a provozoven. Podrobnosti o produktu: Barva: Gaum materiál: ocel, MDF (deska z vláken střední hustoty) Velikost: 180 x 40 cm (V x LXB) Hmotnost: 13,2 KGMax. Statická odolnost na úložiště: 175 rozsah hodnocení: 1 x odkládací police1 x ochrana proti náklonu 1 x pokyny pro písně Poznámky: Při instalaci vždy noste Handschuhe. Neumisťujte výrobek do vlhkého prostředí. Maximální Pružnost v textu odkazuje na statickou maximální hmotnost.

Doplňkové parametry

Kategorie: Regály a poličky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 180x90x40cm
Materiál: MDF (středně hustá dřevovláknitá deska), ocel
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.