Designová otevřená skříň

Kód: HSR22BX
Značka: Vasagle
3 775 Kč 3 120 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

Průmyslová šatní kolejnice Vintage styl otevřená šatní skříň

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

 

Jednoduché a přitom praktické
Chcete umístit své sezónní oblečení na místo, kde je snadno uchopit a obléci? Přemýšlíte, kam dát tašky a boty? Nemáte kam srovnat své čerstvě vyžehlené prádlo? Tato otevřená šatní skříň je svým jednoduchým stylem připravena splnit vaše nároky na různé aranžmá.

Design pro více
Máte příliš mnoho věcí bez domova? Žádný problém! Oblečení nebo šátky lze snadno zavěsit na kolejnice, osobní věci nebo boty dát do skříně nebo na ni a horní deska se hodí, když je potřeba.

Kvalita v detailech
Už vás někdy naštval viklající se nábytek? Už jste někdy omylem narazili paží nebo nohou do kliky dveří? Nyní, s nastavitelnými nožičkami a magnetickou západkou dveří, budete bez těchto nepříjemných situací.

Glam s industriálním stylem
Chcete vyzkoušet industriální styl? Vyberte si tohle! Černý ocelový rám zvyšuje pocit vyrovnanosti a rustikální hnědé dřevo dodává pocit přírody. Tato skříň spojila tyto dva typy materiálů dohromady a plně projevuje dobře strukturovaný smysl pro pořádek, který je klasikou nábytku v industriálním stylu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Regály a poličky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 80*40*180 cm
Materiál: dřevotříska, ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.