Moderní Poštovní Schránka - Antracitově Šedá

Kód: GMB052G01
Značka: Vasagle
1 412 Kč 1 167 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

Chcete stylovou poštovní schránku, která bude ladit s moderním vchodem do vašeho domu? SONGMICS poštovní schránka v antracitově šedé barvě s elegantními liniemi poskytuje stylový prvek pro váš exteriér a zároveň plní svůj původní účel.

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Zajištění Zámku: Zámek válcovým hřebenem má sklony k rezavění po zasažení deštěm. Proto je zámek této poštovní schránky zakrytý ocelovým krytem, který ho chrání před nepříznivými vlivy počasí.

Vysoký Výkon: Galvanizovaná ocel spojená s odolným práškovým povlakem činí tuto schránku odolnou vůči rezavění a vodě. S vloženým držákem na noviny můžete hezky uspořádat noviny, katalogy a předplatné časopisů.

Snadná Montáž: Tato poštovní schránka je dodávána s potřebnými šrouby, rozpínacími šrouby a gumovými distančníky. Stačí jednoduchá montáž pomocí vrtačky a šroubů a schránku můžete pověsit poblíž vstupních dveří nebo na verandě.

Klíčové Vlastnosti:

  • Estetický Design: Stylový vzhled s antracitově šedou barvou.
  • Zabezpečený Zámek: Ocelový kryt chrání zámek před povětrnostními vlivy.
  • Vysoká Kvalita: Galvanizovaná ocel a odolný práškový povlak pro odolnost proti rezivě a vodě.
  • Snadná Montáž: Dodáno s potřebným montážním materiálem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Poštovní schránky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
‎Rozměry: 37 x 10.5 x 37 cm
Barva: Antracitově Šedá
Materiál: kov
Hmotnost: 3,4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.