Zákrytová kočičí toaleta s horním vstupem

Kód: PPT001G01
Značka: Vasagle
1 481 Kč 1 224 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

Snadno vyklápěcí zásobník a čisticí nástroje dělají z této zákrytové kočičí toalety s horním vstupem čištění jednoduchým. Skrytý rošt zabrání rozptylování steliva a dvě protiúniková opatření udržují podlahu suchou a čistou.

Detailní informace

 1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
 2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
 3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Zákrytová kočičí toaleta s horním vstupem přináší pohodlí jak pro kočku, tak pro majitele. Díky vysouvacímu zásobníku je čištění nebo výměna steliva hračkou. Součástí jsou hrábě a kartáč pro snadné odstraňování odpadu a čištění steliva. Skrytý rošt na horní části toalety umožňuje stelivu propadnout zpět do zásobníku, když vaše kočka vstoupí na horní část, což snižuje rozptylování steliva po domě a udržuje váš domov čistý.

Dvě protiúniková opatření v podobě prodlouženého okraje nad zásobníkem a uzavřeného dna pod ním spolu brání proti úniku steliva nebo moči na podlahu, což je záchrana, pokud vaše kočka ráda hrabe nebo stojí při močení. Uvnitř zásobníku je dostatek prostoru i pro větší kočky. Kočičí toaleta může unést zatížení až 15 kg na horní části. Dveře lze nastavit jako jednosměrný vstup s horním otevřením nebo jako kyvadlové dveře pro volný vstup a výstup. Dle potřeby lze dveře snadno demontovat, což je ideální pro začínající kočky. Rozmanité využití pro různé kočičí potřeby: soukromí pro plaché kočky, prostor pro větší nebo plnější kočky, zabraňování rozptylování steliva pro kočky, které rády hrabou, nebo dveře, které udržují zvědavé psy venku. Snadná montáž, čištění a transport.

Klíčové vlastnosti:

 • Snadný výsuvní zásobník
 • Méně rozptylování steliva
 • Žádné úniky steliva
 • Pro velké kočky
 • Více způsobů použití dveří

Parametry:

 • Barva: Oatmeal, Šedá
 • Materiál: PP (polypropylen), PC (polycarbonáty)
 • Velikost: 54,3 x 42,5 x 37,8 cm (D x Š x V)
 • Váha: 3,4 kg
 • Max. zatížení horní části: 15 kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpočívadla a škrábadla
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.