Škrabadlo pro kočky šedá 96 cm

Kód: PCT51W
Neohodnoceno
Značka: Vasagle
2 376 Kč 1 964 Kč bez DPH
Do 14dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
17.10.2022
Možnosti doručení

Kočičí strom FEANDREA, Kočičí věž, škrabadlo, světle šedá PCT51W

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Zakulaceno pro moji pohodu: „Mňau ... miluji kulaté rohy tohoto kočičího stromu. Když se o to otřu, nezraním se, a když budeme hrát na schovávanou, ty taky ne “
Hodiny zábavy při škrábání: Ve spodní části kočičí věže je škrábací rampa, takže vaše pohovka bude zachráněna před sametovými drápy. Rampa, která funguje jako žebřík i škrabadlo, pomůže vašim koťatům vyšplhat se na kočičí chatu a zároveň budovat její svaly - tak skvělé!
Kde je její oblíbené místo? Zíváte na dobře čalouněném okounu, rozpouštíte se do lehátka na koš nebo se schováváte v prostorné jeskyni se 2 dveřmi? Ať zůstane kdekoli, bude se velmi dobře cítit a ocení strom koček, který pro ni postavíte
Důvěřujte její stabilitě: Jedná se o malou, ale stabilní kočičí věž. Díky vysoce kvalitnímu dřevu a zesílené základní desce bude tento kočičí byt skvělým společníkem během růstu vaší kočky
Patent na design: Díky chytrému a krásnému designu byl tento kočičí strom zaregistrován a chráněn patentem na design v EUIPO (registrační číslo 006740353-0005)

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpočívadla a škrábadla
Záruka: 2 roky
Barva: Světle šedá
Materiál: Dřevotřísková deska, Papírová trubice, Plyšová tkanina, Sisal
Velikost: 48 x 48 x 96 cm
Hmotnost: 11,6 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.