Šedý 45litrový kovový odpadkový koš

Kód: LTB45G
Značka: Vasagle
3 185 Kč 2 632 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
11.4.2023
Možnosti doručení

Recyklační koš, pedálový koš, 45litrový kovový odpadkový koš, odpadkový koš se systémem separace odpadu do kuchyně, odolný, 3 x 15 litrů, nerezová ocel, kouřově šedá a černá LTB45G

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Díky 3 nádobám o objemu 15 litrů můžete bez námahy oddělit svůj odpad k recyklaci, díky čemuž je třídění s tímto odpadkovým košem pohodlnější a zároveň si osvojíte pozitivní návyky.
Vynikající v detailech: Vzduchotěsná víčka udržují pachy uvnitř; 3 stylové pedály s propracovaným designem se nejen snadno šlapou, ale také lahodí oku, což vede k zvyku třídit odpad v celé rodině.
Třídit podle barvy: Tento pedálový odpadkový koš se 3 barevně odlišenými pedály nabízí skvělou příležitost naučit své děti recyklovat a dospělým méně uklízet a pomáhá bez problémů třídit různé druhy recyklace a rychle identifikovat přihrádky.
Každá přihrádka má odnímatelný vnitřní kbelík s držadly, což znamená, že vyprazdňování a čištění nebude tak obtížné.
Co získáte: 45 l odpadkový koš se 3 sekcemi, 3 pedály a vyjímatelnými vnitřními kbelíky pro snadnou likvidaci odpadu a bezproblémovou recyklaci.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpadkové koše
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 64×54×38 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.