Recyklační odpadkový koš LTB60BK

Kód: LTB60BK
Značka: Vasagle
4 298 Kč 3 552 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
9.10.2023
Možnosti doručení
 
Dvojitý odpadkový koš SONGMICS, 2 x 30L odpadkový koš, kovový koš na pedály, s dvěma přihrádkami, vnitřní plastové vědra a odklápěcí víka, držadla, měkké uzavírání, vzduchotěsné, černý LTB60BK

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Recyklační odpadkový koš LTB60BK

Skutečné požehnání pro vaši kuchyni: Odpadkový koš nemusí vypadat jako bolest očí; díky své elegantní černé povrchové úpravě a jednoduchému vzhledu bude tento koš od SONGMICS poutačem ve vaší kuchyni.
Hotovo v jednom kroku: Odpadkový koš je vybaven pedály, které umožňují snadné a hygienické otevírání, a má 2 vnitřní vědra, takže můžete svůj odpad vhazovat samostatně podle materiálů - likvidace odpadu a třídění je hračka.
Má také měkkou stránku: Ačkoli má tvrdou vnější nádobu, tento koš má také svou měkkou stránku. Díky integrovanému systému měkkého zavírání víko nezavře: zavírá se pomalu a tiše; vzduchotěsné těsnění chrání vaši rodinu před bakteriemi a zápachem.
Odpadkový koš: Dvě vnitřní kbelíky snadno vyjmete z odpadkového koše díky praktickým kovovým držadlům. Pokud se tedy pytel na odpadky rozbije, můžete koš snadno vyčistit
Co dostanete: Dvouprostorový koš, který vám poskytne chytré řešení pro likvidaci odpadu. U vás doma je tedy vždy pořádek, takže ani nečekané návštěvy ve vás nebudou vyvolávat paniku

Recyklace může být snadná: Se 2 sekcemi vedle sebe můžete odpadky třídit jednoduchým házením. Jediné, co musíte udělat, je šlápnout na pedál, abyste otevřeli víko, a nyní máte volné ruce k vyhození recyklace

Důkaz pro štěňata a děti: Pokud vás unaví uklízet nepořádek, který vám zanechá váš nezbedný husky nebo dítě poté, co převrhnou koš na odpadky, pak je tento robustní koš s víky pro vás ideální- nelze jej otevřít bez předchozího pomocí pedálu.

S prvotřídním materiálem a praktickým designem je tato popelnice opravdu chytrým řešením odpadu. Vezměte si to domů, vyzkoušejte a podělte se s námi o výsledky v recenzích!

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpadkové koše
Záruka: 2 roky
Výrobce: SONGMICS
Rozměry: 58.6 x 32 x 65 cm
Hmotnost: 9.1 kg
Výška s otevřeným víkem: 94 cm
Barva: Černá
Materiál: Potažený ocelový koš, vnitřní plastový kbelík z PP, plastové víko z ABS

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.