Kuchyňský odpadkový koš Songmics

Kód: LTB45W
Značka: Vasagle
2 873 Kč 2 374 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Kuchyňský odpadkový koš Songmics s vnitřním vědrem, 45 litrů, systém separace odpadu

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Třídění odpadu – je to tak snadné: s tímto košem o objemu 3 x 15 litrů můžete bez námahy separovat svůj odpad, např. zbytkový odpad a organický odpad. To podporuje správné třídění odpadu a jeho recyklaci.
ROZDÍL DĚLAJÍ MALÉ DETAILY: Vzduchotěsné víko zkrotí nepříjemné pachy za vás; 3 nožní pedály vám umožní snadnou likvidaci odpadu - stačí šlápnout na pedál a vyhodit odpad do vnitřního koše!
Důležité plus: 3 nožní pedály tohoto pedálového koše jsou vybaveny 3 různými barvami, takže můžete rychle najít správné místo pro příslušný odpad. Skvělá příležitost naučit své děti separovat odpad.
Konečně už žádné litování: Ach, ne! Vložka koše je již opět odtržená a koš je uvnitř velmi lepivý. Nepropadejte panice, vnitřní koše lze snadno vyjmout z odpadkové nádoby pomocí úchytů a snadno vyčistit.
Co získáte: moderní odpadkový koš se 3 přihrádkami, který vám pomůže snadno třídit odpadky. Tak si dopřejte tuto popelnici a vytvořte si čistý domov.

Recyklace? Opravdu nic složitého! S tímto pedálovým košem se 3 oddělenými přihrádkami můžete uložit své odpadky, např. Zbytkový odpad a organický odpad, snadno tříditelné. Stačí šlápnout na pedál a vyhodit odpad do vnitřního koše. Popelnice se nemusíte ani dotknout rukou, což zajišťuje hygienu.

Hlavní přednosti tohoto koše:

Vzduchotěsné těsnění, aby se zabránilo nepříjemným zápachům. Prémiový materiál zajišťuje dlouhou životnost. Oddělené přihrádky umožňují ukládat odpadky podle materiálů. Pohodlné madlo umožňuje snadnou přepravu koše. 3 vyjímatelné vnitřní koše s kovovými držadly. Likvidace odpadu je hračkou.

Detaily produktu:

Barva: Bílá-ČernáMateriál: Nerezová ocel, plast Celková velikost: 59,3 x 30,2 x 46,7 cm (D x Š x V). Velikost každého vnitřního kbelíku: 17,7 x 26,5 x 40,5 cm (D x Š x V). Celková výška (s otevřeným víkem): 72 cm. Hmotnost: 6,3 kg.

Při čištění otřete výrobek měkkým vlhkým hadříkem a v případě potřeby použijte jemné čisticí prostředky. Umístěte výrobek na rovnou podlahu. Nezavírejte víko kbelíku úplně rukou, protože se může automaticky zavřít.

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpadkové koše
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 64×54×38 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.