Kuchyňský odpadkový koš, 30 l, šedý

Kód: LTB03GS
Značka: Vasagle
1 849 Kč 1 528 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

Kuchyňský odpadkový koš, 30 l, pedálový koš s plastovým vnitřním kbelíkem, víko, kontrola zápachu, barva šedá, SONGMICS, LTB03GS

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Odpadkový koš se hodí do různých stylů interiéru. Nabízí dostatek místa pro Váš odpad, přitom zabírá málo místa. Víko pedálového koše se navíc těsně uzavírá, takže Vás neobtěžuje nepříjemný zápach.

Dva způsoby otevírání koše. Buď sešlápnutím pedálu, nebo ho lze otevřít rukou.

Kuchyňský odpadkový koš vyrobený z vysoce kvalitní oceli je odolný proti korozi a snadno se čistí vlhkým hadříkem.

 

Obsah balení:

1 x odpadkový koš s víkem

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpadkové koše
Záruka: 2 roky
Výrobce: SONGMICS
Rozměry: 35 x 25,5 x 63,5 cm
Barva: šedá
Materiál: vnější nádoba z oceli, vnitřní kbelík z PP plastu
Celková výška (s otevřeným víkem): 85,5 cm
Velikost vnitřního kbelíku: 35 x 23,5 x 57,5 ​​cm
Rozměr nožního pedálu: 15 x 4 cm
Objem: 30 litrů
Hmotnost: 3,8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.