Bílý odpadkový koš 54L

Kód: LTB54WT
Značka: Vasagle
3 441 Kč 2 844 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

Systém oddělování kuchyňských odpadkových košů 3 x 18 L Tříkomorový pedálový koš Odpadkový koš s měkkým zavíráním s nožními pedály Plastové vnitřní koše a rukojeti Bílá LTB54WT

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Estetika a funkčnost se snoubí v tomto 3komorovém pedálovém koši; nejen že upoutá pozornost ve vaší kuchyni, ale také dělá třídění odpadu a likvidaci odpadu dětskou hrou!
I když má tento kbelík tvrdou vnější nádobu, má i své měkké strany - díky vestavěné klapce se víko zavírá pomalu; vzduchotěsné těsnění vás chrání před nepříjemnými pachy
Pytel na odpadky se už zase roztrhl a popelnice je uvnitř celá lepkavá? Žádnou paniku! Vnitřní koše lze snadno vyjmout z nádoby na odpad a bez problémů vyčistit
Obdélníkový odpadkový koš můžete snadno umístit do rohu nebo ke zdi, což zabírá méně místa než kulatý model. Víko o něj při otevírání nenaráží
54litrový 3-přihrádkový koš vybavený praktickými pedály a vyjímatelnými vnitřními přihrádkami. Díky tomu je likvidace a třídění odpadu dětskou hrou!

Recyklace může být snadná: S tímto pedálovým košem se 3 samostatnými přihrádkami můžete snadno třídit svůj odpad, například zbytkový odpad a organický odpad. Stačí šlápnout na pedál a vyhodit odpad do vnitřního koše. Popelnice se nemusíte ani dotknout rukou, což zajišťuje hygienu.

Odpadkový koš "V BEZPEČÍ ŠTĚŇAT A DĚTÍ": Hrabe váš pes často v odpadkovém koši? Sáhnou vaši nejmenší často do otevřené nádoby? Pokud ano, pravděpodobně to budete chtít zastavit. Zde přichází na řadu náš pedálový koš! Teprve když sešlápnete pedál, víko se otevře.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpadkové koše
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 67.5×63×39 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.