3-v-1 Odpadkový koš s pedálem

Kód: LTB24L
Značka: Vasagle
1 844 Kč 1 524 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

Moderní 3-v-1 odpadkový koš s pedálem od SONGMICS pro efektivní třídění odpadu a oživení vaší kuchyně, kanceláře nebo garáže.

Detailní informace

 1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
 2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
 3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

 • SONGMICS 3-v-1 odpadkový koš s pedálem je stylovým a funkčním řešením pro třídění odpadu ve vaší kuchyni, kanceláři nebo garáži. Jeho tři odlišně barevné pedály umožňují snadné a rychlé třídění odpadu a vytváření vlastní stanice pro recyklaci. Odolný ocelový povrch zajišťuje dlouhou životnost odpadkového koše, zatímco vzduchotěsná víka účinně udržují zápachy uvnitř.

  Tento odpadkový koš je nejen praktický, ale také výukový nástroj pro děti, kteří se mohou naučit recyklovat pomocí barevně kódovaných pedálů. Každý oddíl má vlastní vnitřní omyvatelný kbelík s madly, což usnadňuje vyprazdňování a čištění.

  Klíčové vlastnosti:

  • 3-v-1 design pro třídění odpadu
  • Odolný ocelový povrch s vzduchotěsnými víky
  • Barevně kódované pedály pro snadné třídění
  • Vnitřní odnímatelné kbelíky s madly pro snadné čištění
  • Moderní a stylový design

Doplňkové parametry

Kategorie: Odpadkové koše
Záruka: 2 roky
Rozměry: 46.5 x 29.5 x 40.5 cm
Vnitřní rozměry: 34 x 21 x 12.5 cm
Objem: 3x 8 litrů
Hmotnost: 4,2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.