Odkládací stolek VASAGLE

Kód: LET54X
Značka: Vasagle
1 490 Kč
Skladem - do týdne u Vás (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
8.10.2021

Odkládací stolek je tvořen kovovou konstrukcí, odkládací plochou a vnítřní otevřenou plochou pro uložení potřebných věcí.

Detailní informace

  1. Doprava ZDARMA od 1000 Kč
  2. 30 dní na vrácení zboží
  3. Oficiální distributor značky iCarer

Detailní popis produktu

Odkládací stolek je tvořen kovovou konstrukcí, odkládací plochou a vnítřní otevřenou plochou pro uložení potřebných věcí.

Doladí zejména moderní interiéry v rustikálním a industriálním stylu. Hodí se do obývací místnosti. Moderní odkládací stolek

  • výška 52 cm
  • vyrobeno z dřevotřískové desky v hnědé barvěkovová konstrukce
  • úložný vnitřní prostorodkládací plocha
  • nosnost 20 kg
  • součástí balení je montážní návod

Doplňkové parametry

Kategorie: Nábytek
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 52 × 35 × 42 cm
Materiál: Práškově stříkaná kovová trubka, dřevotřísková deska
Nosnost police: 20 kg
Hmotnost: 8 kg

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.