Výsuvná boční markýza šedá

Kód: GSA205G
Značka: Vasagle
4 806 Kč 3 972 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Boční markýza SONGMICS, výsuvná, 2 x 3,5 m (V x D), na balkon, terasu a zahradu, s podlahovým držákem, zástěnou, ochrana proti slunci, boční roleta, šedá GSA205G01

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Udělejte ze své terasy nebo balkonu ještě pohodlnější společné stolování venku s touto vysoce kvalitní boční markýzou od SONGMICS. Odpočiňte si od horkého slunce a očí sousedů
Snadná stavba? Přirozeně! Připevněte box markýzy ke stěně pomocí nástěnných držáků a namontujte podlahový držák. Vytáhněte látku markýzy (3,5 m) za rukojeť nebo boční sloupek a zajistěte ji v zemním držáku
Dobré materiály mluví samy za sebe! Box markýzy z hliníkové slitiny poskytuje silnou oporu pro tkaninu markýzy s vysokou hustotou a voděodolnou, která odolá lehkému dešti. Markýza vám zůstane po mnoho let
2 možnosti instalace: použijte přiložený držák na zem na pevný povrch a zasuňte boční sloupek. Nebo připevněte sloupek přímo k zemi, pokud chcete trvalejší instalaci
Co získáte: Velkou boční markýzu (2 x 3,5 m) s funkcí rolování, dětskou pojistkou a ochranným krytem pro podlahovou konzolu, stejně jako jasné pokyny, díky kterým je montáž rychlá a snadná.

Tato markýza je perfektní volbou, pokud se chcete chránit před slunečními paprsky a slabým větrem.

To nejlepší na první pohled:
- Box markýzy je vyroben z hliníkové slitiny a je pevný a odolný proti korozi
- Šikmý sloupek poskytuje dobré napnutí látky markýzy
- Tkanina markýzy s vysokou hustotou (280 g/m²) má vodoodpudivý PU zátěr a odolává dešti
- Funkce Roll-back pro snadné vytažení a srolování látky markýzy
- Držák na podlahu zakryjte ochranným krytem, ​​aby nepřekážel při každodenním používání
- Markýzu můžete používat v exteriéru i interiéru

Více možností montáže:
- Připevněte krabici ke stěně (tloušťka ≥10 cm) a sloupek k podlaze. Sloupek lze zasunout do podlahového držáku, takže jej můžete jednoduše vytáhnout, když se nepoužívá.
- Pokud mají být obě strany markýzy namontovány na stěnu, musí být připraven nástěnný držák pro madlo. Pokud box nemá být namontován na stěnu, je nutný sloupkový držák.
- Pokud mají být obě strany upevněny na trávě, je nutné připravit fixační sloupek a 2 zemní kotvy; má-li být k trávě připevněn pouze boční sloupek, stačí 1 zemní kotva.

Doplňkové parametry

Kategorie: Markýzy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
‎Rozměry: 211×20.5×14.5 cm
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.