Příborník Kuchyňská skříňka se 3 dvířky

Kód: LSC096B01
Značka: Vasagle
4 259 Kč 3 520 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

Příborník, kuchyňská skříňka, úložná skříňka, 2 prosklená dvířka, otevřená přihrádka, 110 x 33 x 75 cm, průmyslový design, vintage hnědo-černá LSC096B01

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Industriální nádech: Šéfkuchař vám nabízí skříňku s povrchovou úpravou v barvě dřeva a černým kovovým rámem v industriálním stylu, vše zdobené lamelovými dvířky, průhlednými dvířky a mřížkami, které probudí duši vaší kuchyně
Chcete více? Tato skříňka má nastavitelné police na knihy s recepty, 1 otevřenou přihrádku na sklenice a konečně... velkou plochu ideální pro organizaci vašich budoucích bufetů umístěním quiche a pizzy.
Kroutit? V žádném případě! Ztrácíte rovnováhu, když pijete trochu moc? Tato kuchyňská skříňka však neztratí rovnováhu! Díky nastavitelným nohám zůstává stabilní i na mírně nerovném terénu
Věrný host: Jezte, povídejte si a smějte se... Díky kvalitní dřevotřískové desce podporované pevným kovovým rámem může tato skříň sloužit vám a vašim přátelům se šťastnými úsměvy po mnoho let.
Montáž, která vám nezkazí chuť k jídlu: tato skříň z naší kolekce GLATAL se snadno sestavuje. Protože se dodává s označenými díly a jasnými pokyny. Snadná montáž... Dobrou chuť!

Podrobnosti o produktu: Barva: Vintage Brown/BlackMateriál: Dřevotřísková deska, ocelRozměr: 110 x 33 x 75 cm (D x Š x V). Hmotnost: 26,7 kg. Max. Statická nosnost plochy: 30 kg. Max. Statická nosnost na úroveň police ve spodní části: 10 kg Obsah krabice: 1 x úložná skříň, 1 x balíček příslušenství, 1 x ochrana proti převrácení, 1 x návod (německy, anglicky, francouzsky, italsky) poznámky: Dětem je zakázáno lézt na výrobku nebo si s ním hrajte z bezpečnostních důvodů. Připevněte prosím tento výrobek ke stěně pomocí přiložené ochrany proti převrácení, aby nedošlo k převrácení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské skříňky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 110x33x75cm
Materiál: Dřevotříska, ocel, sklo

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.