Černá kuchyňská skříňka 1 nastavitelná police

Kód: LSC102B01V1
Značka: Vasagle
2 911 Kč 2 406 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

Příborník Kuchyňská skříňka 1 Nastavitelná police Ocelový rám 80 x 40 x 76 cm Vintage Hnědá / Černá

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Nechte své oči zářit. Vintage hnědá povrchová úprava s efektem dřeva černý ocelový rám – tato kombinace dodává úložné skříni industriální nádech a vašemu domovu dodá spoustu charakteru
Prostě podle vašeho přání. Nejen, že máte v domě výzdobu, která patří k výstavním plochám? Věci, které chcete schovat, lze snadno uložit mimo dohled za magnetickými dvířky. Úroveň police uvnitř je nastavitelná
Stabilita je v popředí: život je neustálá změna, ale tato skříň není. Díky kombinaci vysoce kvalitní dřevotřísky a robustní oceli zůstane tato boční skříňka stabilní po mnoho let
Správné řešení: často důvod, proč se skříň kýve na nerovných podlahách. Ale nebojte se! Není třeba renovovat. Díky nastavitelným nohám je příborník stabilní i na nerovné podlaze
Co dostanete: víceúčelová skříň se 6 dveřmi, označenými díly pro snadnou montáž a ochranou proti převrácení pro připevnění skříně ke stěně (není k zavěšení)

Detaily produktu: Barva: Vintage Brown-Black Materiál: ocel, štěrbinová deska Velikost (včetně nohou): 80 x 40 x 76 cm (L x W x H) Hmotnost: 19,1 kg Max. Statická zatížení povrchu: 50 kg Rozsah dodání: 1 x Storage skříňka 1 x příslušenství 1 x Anti-Tipper 1 x Manuál (de, en, fr, es, to) Poznámky k Songmics: Z bezpečnostních důvodů nesmějí děti s produktem stoupat ani hrát. Z bezpečnostních důvodů byste neměli pověsit skříň na zdi.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské skříňky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 80 x 40 x 76 cm
Materiál: Dřevotříska,ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.