4patrová police do kuchyňského vozíku na kolečkách

Kód: KSC008G01
Značka: Vasagle
980 Kč 810 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
18.10.2023
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Detaily produktu: Barva šedá Materiál: PP (polypropylen), kovové trubice Celková velikost: 40 x 13,5 x 86 cm (L x W x H) Hmotnost: 1,3 kg Max. Celkové statické zatížení: 20 kg (5 kg na úroveň) Rozsah dodání: 1 x vozík 6 * Háčky 1 * Instrukce Poznámky k Songmics: Sestavte pouze produkt, jak je popsáno v této příručce. Nepoužívejte k jeho rozebírání síly. Každá police může být naložena až 5 kg. Na horní část produktu prosím neukládejte žádné těžší položky. Při sestavování prosím stiskněte konce trubek přímo rukama, abyste se vyhnuli zranění.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kuchyňské skříňky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 40 x 13 x 86 cm
Materiál: Ocel, polypropylen

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.