Police na hračky se 7 úložnými boxy z netkané textilie

Kód: GKR034W01
Značka: Vasagle
1 558 Kč 1 288 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

Praktický regál na hračky a knihy. Sestává ze 7 odnímatelných stojanů z netkané textilie v 4 velkých a 3 malých velikostech pro ukládání různě velkých předmětů jako plyšové hračky, stavebnice a knihy. Regál má stabilní nohy a k připevnění na stěnu je dodáván ochranný prvek pro zvýšení bezpečnosti. Zaoblené rohy chrání děti před možnými zraněními. Barevné provedení s pěknými vesmírnými motivy dodává místnosti pěkný vzhled.

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Tento regál pro dětský pokoj je vybaven 7 látkovými boxy na hračky a knihy.

Nabízí vám úložný prostor pro různě velké předměty, jako jsou plyšové hračky, stavebnice a knihy. Dětský regál má stabilní nohy a je možné ho připevnit ke zdi s kotevním zařízením pro zvýšení stability. Zaoblené rohy chrání proti nepříjemným nárazům - pro bezpečné prostředí vašich dětí.

Roztomilý a dekorativní : Světlé barvy a roztomilé motivy vesmíru, slunce a raket na knihovně pro děti vytvářejí veselou atmosféru a přidávají dekorativní dotek do jakéhokoli pokoje.

Snadná montáž : Díky jednoduché konstrukci, ilustrovaným návodům a označeným částem lze dětský organizér hraček snadno a rychle sestavit.

Regál na hračky s 7 odnímatelnými úložnými boxy z nevýtkové tkaniny pro větší pořádek v dětském pokoji nebo herně.

 

7 odnímatelných látkových boxů: 4 velké a 3 malé koše pro uložení hraček a knih dětí. Stabilní a bezpečné: pevné nohy, dodávané kryty pro zvýšení stability; zaoblené rohy pro optimální ochranu. Odolné a trvanlivé: vysokokvalitní MDF desky, pevné ocelové trubky a odolný netkaný textil pro dlouhodobé používání.

Dekorativní: žluté, zelené a modré barvy, cool vesmírné, sluneční a rakety motivy vytvářejí stylovou atmosféru. Snadno se sestavuje: jednoduchá konstrukce, ilustrovaný návod a označené díly zajišťují snadnou montáž.

Všestranně použitelné: vhodné pro dětské pokoje, herny, obývací pokoje, školy, mateřské školy atd.

Detaily produktu:

  • Barva: bílá
  • Materiál: MDF (středně hustá vláknitá deska), ocelové trubky, netkaný textil
  • Rozměry: 29,5 x 62,5 x 60 cm (H x Š x V)
  • Váha: 5,5 kg Max. celková statická nosnost: 20 kg

Balíček obsahuje:

1 x regál na hračky 7 x úložný box (4 velké a 3 malé) 1 x příslušenství 2 x kryt na zvýšení stability 1 x návod k použití

Upozornění od SONGMICS:

Tento výrobek není hračka. Děti by měly používat regál na hračky pouze pod dohledem dospělé osoby. Z bezpečnostních důvodů je dětem zakázáno šplhat na úložný regál. Prosím, připevněte tento dětský regál k zdi pomocí dodaného krytu, aby nedocházelo k převrácení. Tento výrobek není možné prát. Čistěte ho vlhkým hadříkem a umístěte ho do suchého prostředí. Chráníte látkové boxy před vodou. Pokud by regál na hračky měl po rozbalení mírný zápach, nechte ho prosím krátkou dobu na dobře větraném místě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Krabice a úložné boxy
Záruka: 2 roky
Výrobce: VASAGLE
‎‎Rozměry: ‎‎62.5x29.5x60cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.