Skříňka pod umyvadlo

Kód: BBC410P31
Značka: Vasagle
2 651 Kč 2 191 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Vrcholem této marnosti jednotky na první pohled: Jednoduché a stylové: Tato bílá skříňka dává vaší koupelně svěží dotek. Robustní: Tato koupelnová skříňka vyrobená z vysoce kvalitního MDF zajišťuje dlouhou životnost. Extra dlouhá a prostorná: Tato koupelnová skříň je dlouhá 90 cm a nabízí dostatek úložného prostoru pro hygienické předměty. Flexibilní: Police nastavitelné výšky umožňují ukládat různé položky. Robustní: Uzavřené části ochrany proti náklonu zvyšují stabilitu této koupelnové skříně. Praktické: Dveře skříně jsou vybaveny držadly, které vám umožňují snadno otevřít a zavřít dveře. Detaily produktu: Barva: Whitematerial: MDF (Fibreboard střední hustoty), chrome-spuštěná zadržována: 90 x 30 x 60 cm (L x W x H). Hmotnost: 13,5 kg Obsah krabice: 1 x Skříňka podřízená, 1 x příslušenství, 2 x ochrana proti náklonu, 1 x pokyny (anglický jazyk není zaručen) Poznámky: Z bezpečnostních důvodů je dětem zakázáno lezení nebo hraní s produktem. Připojte tento produkt ke zdi s uzavřenou ochranou naklonění, abyste zajistili bezpečné použití. Vezměte prosím na vědomí, že velikost zásuvky pro U-trubice je 20 x 15 cm (L x W). Opatrně změřte umyvadlo, abyste se ujistili, že se tento kabinet hodí.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelnový nábytek
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 90 x 30 x 60 cm
Materiál: MDF (vláknitá deska střední hustoty)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.