Nástěnná skříňka BBC27WT

Kód: BBC27WT
Značka: Vasagle
1 747 Kč 1 444 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

VASAGLE nástěnná koupelnová skříňka, skříňka na léky s výškově nastavitelnou policí, dvojité dveře, otevřená přihrádka, 60 x 20 x 70 Cm, dřevo, bílá, BBC27WT

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Specifikace: - Barva: Bílá - Materiál: MDF (Medium Density Fibreboard) - Rozměr: 60 x 20 x 70 cm (D x Š x V) - Hmotnost: 9,6 kg - Max. Statická nosnost: 15 kg - Max. Statická nosnost každé vrstvy: 5 kg Obsah balení: - 1 x nástěnná skříňka - 1 x taška na příslušenství - 1 x návod (EN, DE, FR, ES, IT) Poznámky: - Sestavte prosím tuto položku přesně podle kroků v instrukce. - Tento nábytek musí být namontován na stěnu. - Umístěte výrobek na místo, kde nemůže být potřísněn. - Všechny uvedené nosnosti jsou ve statickém, rovnoměrném stavu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Koupelnový nábytek
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 60x20x70cm
Materiál: MDF (dřevovláknitá deska střední hustoty)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.