Skleněný konferenční stolek na zlatém rámu

Kód: LGT20G
Značka: Vasagle
1 534 Kč 1 268 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

VASAGLE Kulatý odkládací stolek, Koncový stolek z tvrzeného skla se zlatým kovovým rámem, Malý konferenční stolek, Noční stolek, Zlatá barva LGT20G

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

 Zlaté časy: Nadýchaný koberec, praskající plamen v krbu, velká pohovka a vedle toho všeho je tento zlatý odkládací stolek – vneste do svého domova atmosféru starých dobrých časů a přesto vytvořte špičkový moderní vzhled!
Robustní všestranný: 2 kruhy a 4 nohy vyrobené z oceli s práškovým nástřikem tvoří stabilní základ tohoto ušlechtilého malého konferenčního stolku – odolný, a přesto elegantní akcent pro váš domov!
Jemný, ale silný: Povrch tohoto odkládacího stolku má 6 mm silné tvrzené sklo, které je obzvláště robustní a odolné proti nárazům. Stabilní skleněnou desku lze zatížit až 40 kg.
Vodorovné nožičky: Ať už chcete tento noční stolek umístit na koberec nebo na dřevěnou podlahu, nastavitelné nožičky vám umožní vyrovnat drobné nerovnosti. Podložky také chrání vaši podlahu před poškrábáním. 

Doplňkové parametry

Kategorie: Konferenční stolky
Záruka: 2 roky
Rozměry: ‎50 x 50 x 55 cm
Hmotnost: 4.6 Kg
Materiál: Tvrzené sklo, ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.