Kulatý konferenční stolek Vasagle LCT80BX

Kód: LCT80BX
Značka: Vasagle
2 600 Kč 2 149 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
20.12.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Specifikace: - Barva: Rustikálně hnědá - Materiál: Dřevotříska, Kov - Velikost produktu: 80 x 45 cm (Pr x V) - Hmotnost produktu: 11,4 kg - Max. Statická nosnost desky stolu: 50 kg - Max. Statická nosnost spodní police: 20 kg Obsah balení: - 1 x boční stolek - 1 x montážní sada - 1 x návod (EN, DE, ES, FR, IT) Poznámky: - Výrobek je určen výhradně pro vnitřní použití. Používejte jej prosím v suchém prostředí. - Neumisťujte na výrobek předměty přesahující hmotnostní limit.

Doplňkové parametry

Kategorie: Konferenční stolky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 80x80x45cm
Materiál: dřevotříska, ocel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.