Úložná skříň VASAGLE 70 x 30 x 80 cm

Kód: LSC88BX
Značka: Vasagle
3 522 Kč 2 911 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

Úložná skříň VASAGLE, příborník, víceúčelová skříň, nastavitelné police, posuvné dveře, ocelový rám, do kuchyně, obývacího pokoje, vstupní chodby, pracovny, industriální styl, rustikální hnědá a černá LSC88BX

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

NUDNÉ SKLADOVÉ SKŘÍNĚ? Ne, díky! Nedávejte do svého obývacího pokoje neatraktivní nábytek. Kombinací rustikálních hnědých desek a ocelového rámu je tato skříň již dostatečně oslnivá
VOLBA JE NA VÁS: Díky pohodlným posuvným dveřím si můžete vždy rozmyslet, kterou stranu vystavit. Navíc jsou vnitřní police výškově nastavitelné: trochu se posuňte nahoru, trochu posuňte dolů, upravte si to, jak chcete!
SNADNÁ MONTÁŽ, ŠŤASTNÁ NÁLADA: Díky jednoduché struktuře, číslovaným dílům a ilustrovaným pokynům vám při sestavení této úložné skříně nebudou padat vlasy. Naopak přiložený šroubovák to ještě usnadní
KAŽDÁ NOHA MÁ SVOU NOHU: Stabilitu této úložné skříně zajišťuje nejen robustní ocelový rám, vybavené nastavitelné nohy také vyrovnávají nerovnosti podlahy.
CO ZÍSKÁTE: Skříň z .... Kolekce VASAGLE, kterou lze použít jako úložnou skříň v obývacím pokoji, skříňku v kuchyni, kartotéku v kanceláři nebo komodu v ložnici

Doplňkové parametry

Kategorie: Komody
Záruka: 2 roky
Rozměry: 70 x 30 x 80 cm
Hmotnost: 19.3 Kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.