Knihovna ve tvaru stromu s 8 přihrádkami

Kód: LBC66BXV1
Neohodnoceno
Značka: Vasagle
1 874 Kč 1 549 Kč bez DPH
Do 14dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
18.10.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Specifikace: - Barva: Rustikálně hnědá - Materiál: Dřevotříska, Melaminová dýha - Velikost produktu: 50 x 25 x 140 cm (D x Š x V) - Hmotnost produktu: 11,4 kg - Max. Statická nosnost na přihrádku: 10 kg - Max. Statická nosnost Celková: 50 kg Obsah balení: - 1 x Knihovna - 1 x Sada proti převrhnutí - 1 x Montážní sada - 1 x Návod (EN, FR, DE, ES, IT) Poznámky: - Dětem je zakázáno lézt na produktu nebo si s ním hrajte. - Max. statická nosnost je 10 kg na polici, tuto hranici prosím nepřekračujte. - Z bezpečnostních důvodů připevněte výrobek ke stěně pomocí přiložené sady proti převrácení. - Zvedněte produkt a nepřetahujte jej, když jej chcete přesunout.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihovny
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 50x25x140 cm
Materiál: Dřevotříska

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.