Industriální široká knihovna

Kód: LLS107B01
Akce
Značka: Vasagle
2 998 Kč 2 478 Kč bez DPH
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Vasagle LLS107B01 - Knižní police s 14 policemi, kovovým rámem, průmyslovým stylem a rozměry 158 x 24 x 166 cm v rustikálním hnědém a černém provedení.

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Nechte svoji sbírku růst! Knižní police Vasagle LLS107B01 nabízí dostatek prostoru pro všechny vaše sbírky díky pevnému ocelovému rámu a 14 odolným čipovým policím. Knihy, trofeje, dekorace - každá police unese předměty o váze až 10 kg.

Vaše věci jsou v bezpečí! Police jsou vybaveny zadními panely, které zajistí, že cenné předměty nespadnou. I police bez zadního panelu jsou bezpečné, protože díky nastavitelným nohám je police vždy dobře vyvážená.

Rozjasněte každou místnost! Kombinace polic v vintage hnědé barvě a matného černého rámu zvýrazní knihy, suvenýry z dovolené nebo kancelářské potřeby. Vy si vyberete, kterou stěnu chcete touto knižní polici ozdobit.

Bojíte se montáže? S Vasagle nemáte starosti. Díky označeným dílům, jasným instrukcím a přiloženým montážním příslušenstvím je sestavení této knižní police snazší než rozhodnutí, kterou knihu si chcete přečíst.

Co dostanete? Knižní polici o rozměrech 158 x 24 x 166 cm s krásným průmyslovým stylem. Stabilita je zajištěna kombinací čipové desky s ocelí a bezpečnost díky přiloženému protisklonovému zařízení.

Klíčové vlastnosti:

  1. Knižní police s 14 policemi a průmyslovým stylem.
  2. Ocelový rám a čipové desky unesou váhu až 10 kg na každé polici.
  3. Zadní panely zajistí bezpečnost cenných předmětů.
  4. Nastavitelné nohy udržují polici vyváženou.
  5. Vintage hnědá a černá barva pro vynikající vizuální efekt.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihovny
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 158x24x166 cm
Materiál: dřevotříska, ocel
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.