Dřevěná knihovna s otevřenými přihrádkami

Kód: LBC52BX
Neohodnoceno
Značka: Vasagle
2 736 Kč 2 261 Kč bez DPH
Do 14dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
18.10.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Barva: Rustikální hnědá - Materiál: Dřevotřísková deska s melaminovou dýhou, 3 mm MDF zadní deska - Velikost produktu: 86 x 28 x 94,5 cm (D x Š x V) - Hmotnost produktu: 17,3 kg - Nosnost: Každá kostka (6 x): 15 kg Střední police (2 x): 25 kg Horní deska: 50 kg Obsah balení: - 1 x Police na knihy - 1 x Taška s příslušenstvím - 1 x Zařízení proti převrácení - 1 x Návod (EN, DE, FR, ES, IT)

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihovny
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 100*97.5*30 cm
Materiál: Dřevotříska

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.