Klece, ohrádky a výběhy pro drobné domácí hlodavce

Chcete svým dětem pořídit křečka, morče nebo jiného drobného hlodavce a přemýšlíte nad tím, jakou výbavu pro něj budete potřebovat? Prohlédněte si naše chovatelské potřeby, kde naleznete zajisté inspiraci.

Klece a výběhy

Klece a výběhy představují základní výbavu potřebnou pro chov morčat, fretek, malých králíků nebo křečků. Také jsou bezpečnou volbou pro malá štěňata či koťata. Vymezíte jim tak prostor, kde mohou v klidu odpočívat. Drobným savcům poskytují pohodlí i bezpečí.

Dvoupatrové klece

U dvoupatrové klece pro křečky a králíčky snadno uspořádáte vnitřní prostor tak, aby jim vyhovoval. Váš mazlíček se tak bude cítit dobře. Také montáž je snadná a rychlá. Klec má pevnou a stabilní konstrukci. Rozteče jsou od sebe vzdálené tak, aby mezi nimi váš mazlíček nemohl proklouznout. Součástí balení jsou i protiskluzové podložky, které zabraňují posouvání klece po hladkém povrchu.

Venkovní kryt s podlahovými deskami

Jedná se o modulární plastový výběh, který je určený pro drobná domácí zvířata. Užijí si jej morčata, malí králíčci, křečci nebo fretky. Díky tomuto krytu vytvoříte perfektní a pohodlný výběh, který můžete využít i pro venkovní prostory. Vzhledem k tomu, že kryt má pevnou podlahu, tak se vám nikam vaši mazlíčci neprohrabou. Součástí je i spojovací příslušenství, díky kterému velmi snadno sestavíte různé moduly.

Ohrádka pro malá zvířata

Ohrádka pro malá zvířata poskytuje bezpečné zázemí pro vaše domácí mazlíčky. Jedná se o dvoupatrový model, který nabízí dostatek otevřeného a chráněného prostoru i pro malé domácí králíčky. Ohrádku snadno přizpůsobíte potřebám svého mazlíčka. Díky plastovým spojům můžete vnitřní prostor uspořádat tak, aby drobným hlodavcům dobře vyhovoval. Ohrádku můžete použít uvnitř i venku.