Přepravní box pro psa , taška na psa, šedá

Kód: PDC60GY
Značka: Vasagle
1 515 Kč 1 252 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Ujistěte se tedy, že je tento přepravní box vhodný pro vašeho psa. Změřte prosím vzdálenost od hlavy vašeho psa k předním tlapkám. Přepravní taška by měla překročit stanovenou hodnotu o 3-5 cm. Poté změřte vzdálenost od špičky nosu k hřbetu vašeho chlupatého přítele. Box by měl být o 10-13 cm delší, aby měl váš pes dostatek prostoru na otočení nebo vstávání. Můžete si také objednat ještě větší kapsu, jak si budete přát. Podrobnosti o produktu:- Barva: šedá materiál: 600d oxfordská tkáň, velikost oceli: 60 x 40 x 40 cm (D x Š x V)- Hmotnost: 3,2 Mor :- 1 x pes tamerandrea poznámky:- Před objednávkou svého mazlíčka nejprve změřte tento produkt, abyste zajistili, že se vaše zvíře vejde do této kapsy.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klece a výběhy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 60.0x42.0x42.0cm
Materiál: Oxford Fabric, Steel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.