Přepravní box pro psa , taška na psa, černá

Kód: PDC60H
Značka: Vasagle
1 585 Kč 1 310 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Jak měříte velikost psa? Nejprve změřte svého stojícího mazlíčka od podlahy ke špičkám uší, box pro psa by měl být o 3 až 5 cm vyšší než toto číslo. Poté změřte svého čtyřnohého přítele od špičky nosu až po konec, psí box by měl být o 10-13 cm delší než toto číslo, abyste si našli optimální velikost psího boxu, ve kterém pes stojí vzpřímeně, pohodlně leží a ideálně zatočit. V případě potřeby můžete vybrat i větší box pro psa. Podrobnosti o produktu: - Rozměry: 60 x 40 x 40 cm přední dvířka: 44 x 29 cm dvířka z boku: 27 x 30 cm dvířka nahoře: 35x 22 cm barva: černá Důležité informace: Pokud svého psa zavřete do boxu na dlouho, než si na to zvykne, bude se trápit a bude se trápit a znervózní. Nejdůležitější je, abyste svého psa doprovázeli a cvičili, aby si zvykal na samotu v boxu a cítil se jako doma. Poznámky: - Před uzamčením psa do přepravního boxu sejměte obojek. Jinak hrozí nebezpečí udušení!- Před nákupem změřte velikost, velikost poprsí a pas vašeho mazlíčka, abyste vyloučili případnou nedostatečnou velikost. Rozsah dodávky: - 1 x přepravní box - 1 x návod (německy, anglicky, francouzsky, italsky, španělsky)

Doplňkové parametry

Kategorie: Klece a výběhy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 60.0x42.0x42.0cm
Materiál: Oxford Fabric, Steel

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.