Dvoupatrová klec pro křečky či králíčky

Kód: LPI02H
Neohodnoceno
Značka: Vasagle
1 672 Kč 1 382 Kč bez DPH
Do 14dní (>3 ks)
Můžeme doručit do:
31.10.2022
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Specifikace: Barva: Černá Materiál: Plech drátu, ABS konektor Velikost produktu: 143 x 73 x 71 cm (Š x H x V) Hmotnost: 8,6 kg Obsah balení: 36 x Plechy kovového drátu 35 x 35 cm 40 x ABS plastový konektor 100 x Stahovací pásky 12 x Protiskluzové podložky 1 x Gumová palička 175 g 1 x Návod (EN, DE, FR, ES, IT) Poznámky: Na výrobky si nesedejte a udržujte je mimo dosah ohně a zdrojů tepla. Prosím, nepoužívejte jej venku po delší dobu. Během montáže se prosím ujistěte, že jsou rohy listů zcela zasunuty do spodní části konektorů, aby se zvýšila bezpečnost. Připojte dva plechy ke konstrukci vedle sebe pomocí 2 stahovacích pásků. Připevněte protiskluzové podložky na konektory pro neklouzavou ohrádku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Klece a výběhy
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 143*73*71 cm
Materiál: Ocel,akrylonitrilbutadienstyrenový plast (ABS)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.