Jídelní stůl KDT75X 120x75x75 cm

Kód: KDT75X
Značka: Vasagle
3 298 Kč 2 726 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

Kuchyňský stůl Vasagle, jídelní stůl, 120 x 75 x 75 cm, jídelní stůl pro 4 osoby.

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Šťastné chvíle: Shromážděte svou rodinu kolem tohoto jídelního stolu a podělte se o všechny novinky dne. Deska stolu 120 x 75 cm poskytuje dostatek prostoru pro dokončení těchto magických okamžiků lahodným lasagnem, salátem a dezerty.


Stačí jen pár okamžiků: Máte obavy z montáže? Nebojte se! Díky ilustrovanému návodu a očíslovaným dílům je montáž tohoto jídelního stolu provedena přesně v době, kdy jsou těstoviny hotové. Přidejte 2 lavičky a užijte si lahodné rodinné jídlo.


Kvalita má prioritu: Jemná dřevotříska a železná konstrukce (tloušťka 40 x 40 mm) se zesílenou příčkou činí tento jídelní stůl nosností až 100 kg. Nastavitelné nohy a zaoblené rohy pro stabilitu a bezpečnost.


Chcete charakter ?: Ano, prosím! Zapomeňte na ty „právě koupené a někde umístěné“ stoly. Matně černé nohy s vintage povrchovou úpravou dřeva - tento kuchyňský stůl dodá vaší jídelně jedinečné kouzlo.

1

Doplňkové parametry

Kategorie: Jídelní stoly
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: ‎120 x 75 x 75 cm
Materiál: dřevotříska, železo
Nosnost: 100 Kg
Hmotnost: ‎21.4 Kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.