I kůže má svůj příběh

Vzor kůže - Litchi

Litchi Pattern Leather
  • Tento speciální typ kůže se také nazýván "full grain leather", jehož struktura je získávána při omílání ve velkém bubnu více než 24 hodin , zpravidla ve mlýně. Výsledkem je velmi jemná kůže s nepravidelných povrchem a originálním vzorem. Tento druh kůže je měkčí a pohodlnější, proto se velmi často používá na kvalitní boty a kabelky.

Luxusní upravená zrnitá kůže

Luxury Corrected Grain Leather
  • První vrtva hovězí kůže zachovává originální vzhled, texturu a charakteristiku. Ke zkrášlení se zde používají dekorace, které kůži dodávají šmrnc. 

Vintage kůže

Vintage Leather
  •  Vintage kůže je první vrstva hovězí kůže, struktura a póry jsou zde znakem kvality. Barevnější kůže snadno absorbuje veškerou vlhkost a skvrny. Tato kůže je unikátní svojí regenerací v případě poškrábání a barvou - čím déle jí budete používat, tím bude tmavší. Použita je poue první vrstva kůže, která je čistě přídodní - nedochází zde k žádnému umělému barvení.

Vintage kůže s olejem

Oil Wax Vintage Genuine Leather
  • Naolejovaná Vintage pravá kůže je opět z první vrstvy kůže s leštěným olejem. Navoskování navíc kůži dodává příjemnou vlastnost na omak a je jakýmsi starožitným uměleckým efektem, který se celosvětově preferuje u koženého zboží. Vzhledem ke svým procesním charakteristikám je povrch olejového vosku možné poškrábat, stačí však nanést lak na kůži (např na boty) a jemně rozmazat ve směru textury. Část povrchu postupem času ztmavne a to kůži dodá pocit nostalgie a je hlavním důvodem popularity. 
  •  Vysoce kvalitních technologie vyžaduje trpělivost a přesnost. Kůže prochází desítkami procesů a její finální podoba trvá desítky hodin. 

Zaměřujeme se na detaily. Každý kousek musí ujít dlouhou cestu, než se dostane do Vašich rukou. Unikátní a ručně vyrobené produkty jsou naší vášní. 

 Děkujeme Vám za zájem o kvalitní a ručně vyráběné produkty, kromě podpory ručního řemesla šetříte i ekologii.