Zásuvný policový systém s 12 mřížkovými kostkami

Kód: LPI34H
Značka: Vasagle
1 527 Kč 1 262 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

SONGMICS Bezšroubová policová jednotka, Síťovaná policová jednotka, DIY Cube policová jednotka, 12 přihrádek, Hračky, Obuv, Knihy, Obývací pokoj, Dětský pokoj, Ložnice, 93 x 123 x 31 cm, Rozšiřitelná, Černá LPI34H

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

12 kostek této drátěné police pro kutily si můžete sestavit, jak chcete. Stupňovitý, obdélníkový, jako "U" - přizpůsobte tuto polici svému prostoru!
Stále potřebujete prostornou polici, která se vám vejde do sklepa, pod vaše schody nebo jako provizorní řešení do dětského pokoje, snadno se montuje i rozkládá a nevydělá peníze? Hledáno, nalezeno!
Chápeme, že nechcete trávit hodiny stavbou jednoduchého regálu. Naštěstí všechny jednotlivé díly této kostkové police stačí jen přisunout a zatlouct na místo - sen pro ty, kteří nemají rádi montáž!
Každá kostka tohoto drátěného stojanu může být zatížena až 10 kg. Ochrana proti převrácení zajišťuje dodatečnou stabilitu a bezpečnost
Stabilní síťovaná police, kterou lze postavit do různých tvarů, gumová palička pro snadnou montáž, 12 PP vložek, kterými můžete zakrýt síťované police, ochrana proti překlopení a skvělý spořič chaosu.

Co se tam vejde...
Použijte naše zásuvné police pro vaše oblečení, boty, kancelářské potřeby, knihy, časopisy a... K dispozici je 12 přihrádek se základní deskou nebo bez ní.

Kam to umístit...
Obývací pokoj, ložnice, dětský pokoj, chodba, koupelna, sklep, garáž - tato decentní police se hodí do každé místnosti. Můžete ji dokonce použít jako poličku na rostliny v zimní zahradě a nechat na ni lézt rostliny jako břečťan.

Jak to sestavit...
Jednoduše vložte drátěnou síť do plastových konektorů, dokud nezaklapne na místo. Poté lehce poklepejte na všechny spojovací body dodaným kladivem a snadno krok za krokem sestavte svou novou polici pro kutily.

Doplňkové parametry

Kategorie: Botníky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 93 x 123 x 31 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.