Velký železný stojan na boty s 10 policemi

Kód: LSA025G02
Značka: Vasagle
1 068 Kč 883 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

Detaily produktu: Barva šedá Materiál: Kovové trubice, plastové konektory Velikost: 45 x 30 x 174 cm (l x w x h) Hmotnost: 3,1 kg Max. Statická zatížení na úroveň: 5 kg Max. Celková statická zatížení: 50 kg Rozsah dodání: 1 x 10-stupňový stojan boty 1 x Anti-Tipper 1 x Manuál (de, en, fr, es, to) Poznámky k Songmics: Z bezpečnostních důvodů nesmějí děti s produktem stoupat ani hrát. Opravte tento produkt na zeď s přiloženým protikladem, abyste zajistili bezpečné používání.

Doplňkové parametry

Kategorie: Botníky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 45 x 30 x 174 cm
Materiál: Ocel, Plast

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.