Plastové boxy 18 ks

Kód: LSP18SBKV1
Značka: Vasagle
1 811 Kč 1 497 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

Botníky SONGMICS, sada 18 ks, úložné boxy na boty, organizér na boty, plastové boxy, skládací a stohovatelné, na boty do velikosti 42, transparent-černý LSP18SBKV1

Detailní informace

  1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
  2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
  3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

 Propadá váš domov pravidelně chaosu v botách? Pak je těchto 18 botníků, které mají průhledné tělo a průhledná dvířka, přesně to, co potřebujete. Přineste pořádek do své sbírky bot!
VŠE JASNÉ: Nyní již nemusíte otevírat všechny krabice od bot, abyste našli pár sportovních bot - průhledné tělo a průhledná dvířka těchto plastových krabic vám umožní snadno najít boty uložené v krabicích - stačí jeden pohled dost!
Stačí secvaknout 3 díly (přední, zadní a tělo) k sobě a máte nový organizér na boty o velikosti 30 x 22,5 x 13,5 cm; konečně všechny vaše boty do velikosti 42 najdou vhodné místo - tenisky, balerínky nebo sandály? Žádný problém!
Stohovaný nebo vedle sebe: Potřebujete velký úložný systém? Vyříznutý design horní části umožňuje skládat více krabic na sebe stabilně; nebo chcete krabice od bot postavit vedle sebe? Také žádný problém! Bez ohledu na to, jak boxy umístíte, praktické vzduchové otvory vždy zajistí, aby vaše boty mohly dýchat
18 skládacích průhledných botníků, které mají dvířka a větrací otvory a lze je pro úsporu místa stohovat na sebe. S těmito praktickými botníky se můžete konečně rozloučit s chaosem v botách

Doplňkové parametry

Kategorie: Botníky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Vasagle
Rozměry: 33,3 x 23 x 14 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.