Látkový botník 10-ti patrový

Kód: RXJ10H01
Značka: Vasagle
1 106 Kč 914 Kč bez DPH
7 - 10 dní (>3 ks)
Možnosti doručení

Udržujte své boty v pořádku s touto 10-poličkovou botní skříní. Máte teď místo pro všechny své boty = konec hledání ztracených bot v šatnících. Skříňka má také praktické kapsy pro další doplňky.

Detailní informace

 1. Přímý dovozce a oficiální distributor VASAGLE
 2. Přímý dovozce a oficiální distributor iCarer
 3. V rodinném zázemí od roku 2015

Detailní popis produktu

10-Police na boty s krytem proti prachu - organizace bot jednoduše

S touto 10-poličkovou botní skříní už nebudete muset hledat ztracené boty v hromadě v šatníku. Skvěle vám pomůže udržet vaše boty různých typů nebo sezón na jednom místě a v pořádku. Máte také místo na další doplňky k botám - podívejte se na dvě kapsy na stranách této botní skříně s 10 policemi.

Kromě toho, že slouží jako botník do vaší chodby, můžete tuto multifunkční skříňku také použít jako přenosnou šatní skříň v ložnici pro uložení povlečení, oblečení a klobouků nebo jako úložnou polici ve vaší garáži.

Specifikace produktu:

 • Barva: Černá
 • Materiál: Kovová trubka, netkaná textilie 75 g/m², plastový konektor PP
 • Velikost produktu: 28 x 58 x 160 cm (D x Š x V)
 • Vzdálenost mezi policemi: 17,3 cm
 • Hmotnost produktu: 2,4 kg
 • Maximální statická nosnost na jedné polici: 3 kg
 • Celková maximální statická nosnost: 27 kg

Obsah balení:

 • 1 x Šatní skříň
 • 1 x Návod k použití

Poznámky : 

 • Každá police podporuje až 3 kg, prosím nepřetěžujte ji.
 • Dětem není dovoleno šplhat nebo si hrát s produktem z důvodu bezpečnosti.
 • Prosím, nedávejte produkt přímo na slunce."

Doplňkové parametry

Kategorie: Botníky
Záruka: 2 roky
Výrobce: Songmics
Rozměry: 58 x 28 x 160 cm
Materiál: Kov, netkaná textílie
Hmotnost: 2,12 kg
Výška poličky: 17 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

V roce 2017 zjistilo několik absolventů působících ve společnosti SONGMICS, že jejich vrstevníci mají při pronájmu bytů podobné problémy: nelíbilo se jim, jak je zařízeno, a chtěli mu dát nový vzhled, ale dobře vypadající a kvalitní nábytek byl příliš drahý.

Rozhodli se tedy vyhrnout si rukávy a sami si vyrobit cenově dostupný, dobře vypadající a kvalitní nábytek. Shromáždili tým a studovali design, materiály, kontrolu kvality, balení, logistiku a vše, co potřebovali vědět o nábytkářském průmyslu. Poté navrhli řadu odolného, ​​kvalitního, personalizovaného a cenově dostupného nábytku, který byl zákazníky po uvedení na trh rychle dobře přijat.

I při rychlém růstu tržeb tým pokračoval ve zkoumání: jaký druh produktů může lépe sloužit zákazníkům? Po vyslechnutí zpětné vazby od zákazníků a důkladném výzkumu našli produktová kritéria, která tým sledoval: Všestrannost. Přístupnost. Jednoduchá montáž. Atraktivní vzhled. Originální design. Trvalá kvalita. Příjemný zážitek.

Nyní, s vývojem a růstem společnosti VASAGLE, naše výrobky zdobí domy v Evropě, Severní Americe a Japonsku. Společnost představila vynikající mezinárodní designérský tým, který přísně dodržuje mezinárodní standardy kvality, neustále vylepšuje zkušenosti a upřímně říká našim zákazníkům: pomůžeme vám vybavit váš domov podle vašich představ.